Litice 2017

Hvězdobraní se jedáctým ročníkem vrátí do své „kolébky“… tam kde se konal první sraz… tedy do „Bamboo Campu“ v Liticích v termínu 27. a 28. května. Máme celý kemp, tedy ubytování v chatkách, celou hospodu, výčep i společenskou místnost jen pro sebe. Ubytování ve 2 a 4 lůžkových chatkách.

Mezi chatkami bude spousta místa na techniku. Asi budeme trochu bojovat se světelnou kázní mezi chatkami… ale což..

V chatkách i srubech jsou postele… ale chci vás poprosit, aby jste si sebou vzali deky a spacáky ať nemusíme řešit deky a povlečení. Samozřejmě je v kempu i místo pro ev. postavení stanu, ale to bych raděj řešil jen pokud by nestačily ubytovací kapacity… na nájemní cenu to totiž nebude mít vliv… tak proč to řešit. V chatkách se bohužel netopí… takže počítejte raději s teplým nočním oblečením.
Příjezd do kempu je po silnici Liticemi pořád dál a dál, až už to prostě dál nepůjde a zastaví vás les… Silnice tam končí, takže minout se to asi fakt nedá :-) . Skalní Litičáci vědí.

Vzhledem k ceně za nájem kempu jsem upravil zálohy na akci následovně.

na celou akci  
500,-/dosp. osobu
350,-/do 15ti let
0,-/ do 8mi let

Pokud by někdo dorazil až v průběhu soboty (nebo v sobotu odjel před večerem) bude to:
400,-/dosp. osobu
250,-/do 15ti let
0,-/ do 8mi let

tak jako vloni jak dlouho budete, mi prosím napište do mailu (bartaj007@centrum.cz). Z platby to sice taky poznám, ale je to trochu složitější.

Ještě poprosím jako tradičně do předmětu přihlášky napište „litice 2017″ , ať se mi to líp třídí.